Kalendár zvozu odpadu

Úradná tabuľa

Informácie pre rodičov malých škôlkarov :-)

 06.08.2019

                                          

Informácie pre rodičov!

Vážení rodičia, už sa tešíme na Vaše deti, ktoré nám v tomto školskom roku privediete do našej novej MŠ. Snažíme sa pripraviť deťom kvalitný výchovný program, ktorý by ich inšpiroval k tvorivosti, túžbe po objavovaní a k dosahovaniu niečoho hodnotného. Dôležitým zámerom nášho pôsobenia je pestovanie úcty k vlastnej osobnosti a vytváranie funkčných medziľudských vzťahov. Priali by sme si, aby každé dieťa cítilo, že je neoddeliteľnou súčasťou kolektívu našej škôlky, aby u nás získavalo nových kamarátov a aby sa dokázalo hrať a spolupracovať s ostatnými. Veríme, že sa deti naučia jednať s druhými s potrebným rešpektom a jemnosťou, že sa naučia byť šľachetnými a pri vhodnej príležitosti ochotnými podať pomocnú ruku. Dôležité sú pre nás nielen Vaše deti, ale aj Vy samotní. Kľúčom k úspechu je totiž účinný partnerský vzťah medzi škôlkou a rodinou. O našej práci Vás budeme informovať. Veľmi radi by sme sa niečo dozvedeli aj o Vašich záujmoch. Dajte nám teda vedieť, čo Vy pokladáte za dôležité. Vážime si to, že môžeme vstupovať do života Vašich detí. Sme si vedomí i veľkej zodpovednosti, ktorú s Vami ako Vaši partneri zdieľame pri vyučovaní a výchove Vašich detí.

Nástup škôlkara do MŠ:  2.9.2019 od  6:30 hod. do 8:00 hod.

(V prípade choroby dieťaťa v prvý deň, prosíme jeho neprítomnosť nahlásiť do 8:00 na obecný úrad.)

Pri nástupe do MŠ je potrebné doniesť potvrdenie od lekára o zdravotnom stave dieťaťa s aktuálnym dátumom.

Povinná výbava škôlkara:

  • prezuvky označené menom dieťaťa (pevné nie šľapky Crocsy, bez šnurovania a tmavej podrážky)
  • pyžamo označené menom dieťaťa, pravidelne každý piatok sa vám dá na prepratie
  • paplón, vankúš, posteľné obliečky a plachtu označené menom dieťaťa
  • hygienické potreby: hrebeň, uterák, zubná kefka, pohárik, 2ks detskej zubnej pasty, 2ks hygienické vreckovky v krabičke, 1 tekuté mydlo (stačí náhradná náplň)
  • náhradné oblečenie (ponožky, tepláky, pančušky, spodná bielizeň, tričko) tieto veci je potrebné mať v skrinke dieťaťa, pravidelne dopĺňať, kontrolovať a riadiť sa aj podľa počasia (v lete šiltovku, klobúčik, v zime čiapka, rukavice, šál, teplé nohavice - otepľovačky)

Všetky veci je potrebné označiť nestierateľnou fixkou alebo výšivkou !

Povinnú výbavu a zápisný lístok na stravu  prosíme doniesť do MŠ 

od 27.8.2019-30.8.2019 od 8:00 – 14:00 hod.

Tento informačný leták je zároveň pozvánkou na prvé rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 3.9.2019 o 16:30 hod. v priestoroch MŠ. Tu sa dozviete aj ďalšie dôležité informácie ohľadom fungovania škôlky. Vaša účasť na rodičovskom združení je nevyhnutná!

Ing. Andrea Michalková

starosta obce Nový Salaš


1 2 3 4 5 6 7

Úradné hodiny

Pondelok: 08:30 - 15:30
Utorok: 08:30 - 15:30
Streda: 08:30 - 15:30
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 08:30 - 15:30

Fotogaléria

Kalendár