Kalendár zvozu odpadu

Natur-Pack

natur-pack

P o z v á n k a

 30.03.2013

P o z v á n k a

Obecné zastupiteľstvo v spolupráci s dobrovoľným hasičským zborom v Novom Salaši, na Slanskej Hute a v spolupráci s miestnymi firmami a živnostníkmi si Vás dovoľuje pozvať na spoločnú brigádu, ktorá sa bude konať dňa 20.4.2013, t.j. v SOBOTU so začiatkom o 9:00 hodine.

Zraz bude ráno pred Obecným úradom, kde každý podľa chuti si prosím prineste náradie. Či už pílky, hrable, motyky. Brigádou sa plánuje vyčistiť ochranné pásmo popri ceste od Slanca po Nový Salaš, vyčistiť priekopy pri ceste a upraviť miesta pod zvodidlami. Dobrovoľníci môžu maľovať zvodidlá., farba, štetce, rukavice budú pripravené. Deti a mládež sa môžu zúčastniť popri zbere plastových fliaš súťaže o nazbierané najväčšie množstvo plastových fliaš a získať tak sladké či iné zaujímavé ceny :-). Sáčky pre zber plastov a rukavice budú k dispozícii tiež. Od rána – miesto ešte upresníme v rozhlase sa bude variť guľáš a chýbať nebude ani občerstvenie. Týmto by sme chceli poprosiť starších občanov, alebo tých ktorým fyzické sily až tak neslúžia, o pomoc pri príprave guľáša a občerstvenia, pretože veríme, že sa akcie zúčastnia viacerí ľudia, preto každá pomoc bude vítaná.

Tak sa na Vás všetkých tešíme a veríme, že prídu nie len tí, ktorým fyzické sily to dovoľovať budú, ale aj tí, ktorí prídu nás pracujúcich :-) povzbudzovať.

Ak by ste mali ešte nejaký iný nápad týkajúci sa tejto akcie, príp. inej, neváhajte nás prosím kontaktovať. Každý aj ten najmenší nápad môže byť pre nás všetkých prínosom.

Každý úsmev, spoločne vykonaná práca ľudí spája. Pre našich rodičov, starých rodičov to bolo samozrejmosťou. Sme maličká dedinka, ale žijú tu ľudia s veľkým srdcom, tak ho ukážme.   

obecné zastupiteľstvo

Úradné hodiny

Pondelok: 08:30 - 15:30
Utorok: 08:00 - 15:30
Streda: 08:00 - 16:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 08:00 - 13:00

Fotogaléria

Kalendár