Kalendár zvozu odpadu

Natur-Pack

natur-pack

Trieďme odpad správne :-)

 27.04.2017

Aktívny partner významných vzdelávacích projektov

Organizácia zodpovednosti výrobcov NATUR-PACK je každoročným podporovateľom eko-eventov, do ktorých saaktívne zapája, na ktorých prednáša, a prostredníctvom ktorých podporuje recykláciu a rozumné nakladanie s odpadom na individuálnej aj komerčnej úrovni.

Vzdelávací seriál "Nehádžme všetko do jedného vreca"

NATUR-PACK pripravil pre všetky svoje samosprávy a ich školy a iné vzdelávacie inštitúcie päťdielny vzdelávací seriál na počúvanie - "Nehádžme všetko do jedného vreca". Ide o originálny vzdelávací materiál NATUR-PACKu, ktorého cieľom je pomôcť žiakom základných škôl pochopiť súvislosti medhi triedením odpadu a ochranou životného prostredia. Po úvodnej všeobecnej časti nasledujú diely zamerané na vybrané druhy triedeného odpadu - papier, plasty, sklo a kovy. Seriál môžu taktiež využiť samosprávy prostredníctvom obecných rozhlasov. Dĺžka jednotlivýc dielov je približne 80 sekúnd, čo je ideálny formát pre udržanie pozornosti a zaujatie verejnosti.

„Vieme, že aj tie najlepšie nápady potrebujú silných partnerov, aby obstáli v praxi a boli schopné naplno rozvinúť svoju myšlienku a posolstvo. Sme nesmierne radi, že sa na Slovensku môžeme pochváliť nejedným unikátnym projektom, ktorý mohol vzniknúť práve v spolupráci s NATUR-PACKom.“

https://soundcloud.com/user-268467359/naturpack-vsetky-diely-spolu

Úradné hodiny

Pondelok: 08:30 - 15:30
Utorok: 08:00 - 15:30
Streda: 08:00 - 16:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 08:00 - 13:00

Fotogaléria

Kalendár