Kalendár zvozu odpadu

Natur-Pack

natur-pack

Deň detí bol krásny :-)

 30.03.2013

DEŇ DETÍ :-)

1. júna sa začala o deviatej hodine ránou detskou svätou omšou oslava dňa detí v našej maličkej obci. Pozvané boli všetky deti aj s rodičmi. Po slávnostnom uvítaní v kultúrnom dome, kde už bola pre deti pripravená cukrová vata, nasledovalo maľovanie detí na asfalt.

Tu deti ukázali naozaj krásnu fantáziu. V kultúrnom dome sa zatiaľ pripravovala šperkárka pani Renáta Gabčová, ktorej chcem aj touto cestou za všetko poďakovať, hlavne za jej trpezlivosť. Spolu s deťmi spravili krásne darčeky pre seba aj svojích blízkych. Prekvapilo nás, že deti si robili náramky, náušnice, retiazky jeden pre druhého, v čom sa odzrkadlilo ich krásne čisté srdiečko. 

Deti si vyskúšali aj prácu s papierom. Papierovým pletením vyrobili nádherné srdiečka, ktorými sa pýšime aj na našej obecnej nástenke :-) Staršie dievčatá maľovali deťom na tvár krásne motívy a spolu s deťmi prešli niekoľkými súťažami, za ktoré boli aj odmenené.

Večer sa opekalo už zvyčajne na "Kašeľačke" a vyvrcholením všetkého bolo púšťanie lampiónov šťastia, do ktorých si deti vpisovali svoje priania :-)))))))))))) Aj pre nás dospelých, to bol naozaj zážitok.

Úradné hodiny

Pondelok: 08:30 - 15:30
Utorok: 08:00 - 15:30
Streda: 08:00 - 16:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 08:00 - 13:00

Fotogaléria

Kalendár