Kalendár zvozu odpadu

Natur-Pack

natur-pack

KARNEVAL

 30.03.2014

Dňa 22.2.2014 sa v našej maličkej dedinke uskutočnil karneval, ktorého sa zúčastnili nielen naše deti, ale aj deti z okolitých dedín.

Tešili sme sa účasti krásnych masiek, medzi ktorými nechýbal ani pán doktor, traktorista, dinosaurus, či indián. Deti sa na začiatku registrovali u pani Ľudky Štullerovej, ktorá ich spolu s pani Majkou rozdelila do kategórií : najmladší, starší a najstarší.

Spolu s deťmi prišli na karneval nie len rodičia, starí rodičia, ale aj ich známi, ktorí si hneď na začiatku zasúťažili, a tým boli určení aj medzi členov poroty.

Po predstavení poroty úlohu moderátora a zabávača karnevalu prevzala pani Majka z Hýľova. Súťažné masky sa predstavovali rôznymi spôsobmi :-) mlčaním, pritákaním, stvárňovaním a predvádzaním vlastných postáv, básničkami ale aj spevom.

Program bol bohatý na rôzne súťaže, ktorých sa zúčastnili deti podľa kategórií. Najmladší v doprovode mamičiek aj babičiek.

Porota počas všetkých súťaží ostro sledovala predvádzajúce sa masky, ktoré aj za výkony patrične odmeňovala. Pre masky bolo pripravené veľké množstvo cien, ku ktorým prispeli samotní rodičia aj starí rodičia. Každá maska bola odmenená podľa kategórie. Špeciálnu kategóriu si vytvorili masky samy, a to určením najkrajšej masky karnevalu. Porota odmenila aj najlepších tanečníkov a najaktívnejších rodičov.

Pre všetkých bolo pripravené aj bohaté občertvenie, každý mohol ochutnať sladkosti a dobroty, ktoré napiekli a doniesli samotní rodičia. Počas karnevalu bola dobrá, príjemná a veselá nálada. Tá sa niesla celým popoludním a vyvrcholila očakávanou diskotékou vo večerných hodinách.

Úradné hodiny

Pondelok: 08:30 - 15:30
Utorok: 08:00 - 15:30
Streda: 08:00 - 16:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 08:00 - 13:00

Fotogaléria

Kalendár