Kalendár zvozu odpadu

Natur-Pack

natur-pack

POZVÁNKA brigáda :-)

 30.03.2014

P o z v á n k a

Obecné zastupiteľstvo v spolupráci s dobrovoľným hasičským zborom v Novom Salaši, na Slanskej Hute a v spolupráci s miestnymi firmami a živnostníkmi si Vás dovoľuje pozvať na spoločnú brigádu, ktorá sa bude konať dňa 26.4.2014, t.j. v SOBOTU so začiatkom o 9:00 hodine.

Zraz bude ráno pri dube na Dejči, kde si prosím každý podľa chuti prineste náradie. Či už pílky, hrable, motyky. Brigádou sa plánuje znova vyčistiť ochranné pásmo popri ceste od Slanca po Nový Salaš, vyčistiť priekopy pri ceste a možno sa pokúsime dať do poriadku aj studničku. Pre deti budú pripravené rôzne odmeny za zber plastových fliaš. :-) Sáčky pre zber plastov a rukavice budú k dispozícii. Od rána sa bude variť guľáš a chýbať nebude ani občerstvenie. Týmto by sme chceli poprosiť starších občanov, alebo tých ktorým fyzické sily až tak neslúžia, o pomoc pri príprave guľáša a občerstvenia.

Jar nám došla troška skôr, ale veríme že to bude len pre nás všetkých motivujúce, aby sme si prostredie cez ktoré denno-denne prechádzame skrášlili, aby nás každý deň tešil pohľad na spoločne vykonanú prácu.

Chceme Vás všetkých ešte poprosiť, ak viete prispieť na túto brigádu niečím napr. čo sa dáva do kotlíka :-), príp. na stôl budeme veľmi radi. Vaša samotná účasť je však najdôležitejšia, bez nej by táto brigáda nemala zmysel. Veríme, že ak bude vo Vašich silách, brigády sa zúčastnite a spolu prežijeme aspoň tých pár hodín.

Prajeme Vám všetkým požehnané Veľkonočné Sviatky, nech z nich všetci načerpáme hlavne vnútorný pokoj.

obecné zastupiteľstvo

Úradné hodiny

Pondelok: 08:30 - 15:30
Utorok: 08:00 - 15:30
Streda: 08:00 - 16:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 08:00 - 13:00

Fotogaléria

Kalendár