Kalendár zvozu odpadu

Stretnutie so svätým Mikulášom !

 30.03.2012


Dňa 14.12.2012 zavítal do našej maličkej dedinky Nový Salaš „sv. MIKULÁŠ“. Po Vianočnej prezentácií a vysvetlení anjelíkov kto bol, kde žil a čo robil sv. Mikuláš, sa deti stretli už po nedočkavom čakaní aj so skutočným sv. Mikulášom. 

Jeho príchod nasledoval po strašnom vstupe štyroch čertov do  dvier nášho Kultúrneho domu. Na stretnutí s ním si deti pripravili rôzne básničky, pesničky aj modlitbičky, za ktoré boli aj odmenené anjelíkmi. Našli sa však aj deti, ktoré ukázali svoju neposlušnosť a boli čertmi veľmi napomínané.

Nakoniec však zvíťazilo samozrejme dobro a aj tieto deti boli odmenené. Po rozlúčke so sv. Mikulášom deti pripravovali Vianočné pozdravy pre seniorov, ktorí mali stretnutie s Obecným zastupiteľstvom hneď na ďalší deň. Zároveň deti využívali možnosť maľovania na tvár a hostili sa sladkými, slanými dobrotami, ktoré pripravili ich mamky a babky. Veľkej obľube sa tešila teta Klaudika, pretože jej cukrová vata mala asi naaaaaaaaaajväčší úspech :-)

Už teraz sa tešíme aj na ďalší rok a dúfame v ďalší úspech a spokojnosť naších detí.

Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým dievčatám, chlapcom a tiež hlavne rodičom, ktorí pomáhali či už pri výzdobe sály, príprave kostýmov aj celom programe :-) Mamičkám a babkám ďakujeme za občerstvenie a vynikajúce koláčiky. Dokonca sme mali aj "mikulášske mafinky" :P.

A.M.

Úradné hodiny

Pondelok: 08:30 - 15:30
Utorok: 08:00 - 15:30
Streda: 08:00 - 16:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 08:00 - 13:00

Fotogaléria

Kalendár